Результати виборів депутатів ради

 Одеська область Ізмаїльський район

Старонекрасівська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 20 100

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
1 1 Гайдут Василь Васильович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, пенсіонер
2 2 Волчкова Ірина Михайлівна 02.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , Старонекрасівська сільська рада, секретар
3 3 Захаров Сергій Семенович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, АОЗТ АК "Свобода", ланковий
4 4 Сарлучану Іван Федорович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, АОЗТ АК "Свобода", завідуючий автогоражем
5 5 Ташакова Жанна Іванівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, дитячий ясла-сад "Яблунька", вихователь
6 6 Маслов Анатолій Трохимович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, приватний підприємець, директор
7 7 Орлова Антоніна Павлівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народної партії , Старонекрасівська сільська рада, головний бухгалтер
8 8 Черятников Володимир Валентинович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, АОЗТ АК "Свобода", завідуючий складом ПММ
9 9 Гайдут Анатолій Васильович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, СДПЧ 13 (МЧС), пожежник
10 10 Акимова Марія Семенівна 02.11.2010 Освіта середня, член Народної партії , Старонекрасівська сільська рада, землевпорядник
11 11 Берило Микола Григорович 02.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , АОЗТ АК "Свобода", начальник мехзагіну
12 12 Заікік Юрій Миколайович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, АОЗТ АК "Свобода", наставник
13 13 Сарлучану Іван Іванович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ДП "Ізмаїльський морський торговельний порт", докер - механізатор
14 14 Муравльов Іван Іванович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ДБ Полікліника, оператор газового обладнення
15 15 Пащенко Тетяна Семенівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, тимчасово не працює
16 16 Мартиненко Іван Миколайович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, АОЗТ АК "Свобода", начальник служби охорони
17 17 Захарова Ольга Павлівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, АОЗТ АК "Свобода", бухгалтер
18 18 Полубуткіна Олена Гаврилівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народної партії , АОЗТ АК "Свобода", бухгалтер
19 19 Третьякова Валентина Іванівна 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ПП "Тарасенко", кухар
20 20 Мартинчук Катерина Василівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, ПУВКХ, машиніст насосного обладнання



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"