Результати виборів депутатів ради

 Одеська область Ізмаїльський район

Саф'янівська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 30
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 30

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 22 73,3
Народна Партія 8 26,7

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Народна Партія
1 11 Терзі Сергій Матвійович 05.11.2010 Освіта середня, член Народної партії , СК Чапаєва, водій
2 12 Сінченко Олександр Васильович 05.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , ООО "Алмі", торговий агент
3 18 Козаревський Анатолій Дмитрович 05.11.2010 Освіта середня, член Народної партії , СК "Чапаєва", головний енергетик
4 20 Лящук Ілля Дмитрович 05.11.2010 Освіта середня, член Народної партії , СК Чапаєва, бригадир тракт. бригади
5 24 Гудь Борис Прокопович 05.11.2010 Освіта середня, член Народної партії , СК Чапаєва, головний інженер
6 27 Пасенчук Василь Архипович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народної партії , СК Чапаєва, головний агроном
7 29 Потульська Зінаїда Павлівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народної партії , СК Чапаєва, секретар
8 30 Бойченко Іван Тимофійович 05.11.2010 Освіта середня, член Народної партії , СК Чапаєва, слюсар
Самовисування
1 1 Кириленко Тетяна Матвіївна 05.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Саф’янська сільська рада, головний бухгалтер
2 2 Котляренко Альона Вікторівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Саф’янська загальноосвітня школа, вчитель
3 3 Недашківська Надія Андріївна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Саф’янська загальноосвітня школа, вчитель
4 4 Литвиненко Анатолій Семенович 05.11.2010 Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", пенсіонер
5 5 Дяченко Катерина Миколаївна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Саф’янська сільська рада, землевпорядник
6 6 Кузьменко Світлана Борисівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Саф’янська загальноосвітня школа, вчитель
7 7 Бєлова Майя Олексіївна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Саф’янська загальноосвітня школа, вчитель
8 8 Клименко Євген Аскольдович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Саф’янська загальноосвітня школа, вчитель
9 9 Бурковський Олександр Володимирович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ТОВ "Авангард", водій
10 10 Бойченко Любов Дмитрівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, "Ізмаїлснабсервіс", головний бухгалтер
11 13 Герасимов Сергій Олександрович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Саф’янська загальноосвітня школа, зам. директора з тех. безпеки
12 14 Сердюченко Юрій Анатолійович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ПП "Фортуна", провідний спеціаліст відділу з продажу
13 15 Кириленко Сергій Семенович 05.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Саф’янська сільська амбулаторія, водій
14 16 Гудь Едуард Дмитрович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Саф’янська загальноосвітня школа, вчитель
15 17 Федерка Володимир Федорович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, СК "Чапаєва", слюсар
16 19 Федерко Валентина Йосипівна 05.11.2010 Освіта середня, позапартійна, "Ізмаїлснабсервіс", завідувач складом
17 21 Корнєва Марія Михайлівна 05.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Саф’янська загальноосвітня школа, кухар
18 22 Орновецька Майя Федорівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Саф’янська загальноосвітня школа, вчитель
19 23 Матенко Василь Діонисович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Саф’янська загальноосвітня школа, завгосп
20 25 Осика Олександр Сергійович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ПП "ІзмаїлСервісЕлектро", інженер- електрик
21 26 Сердюченко В’ячеслав Анатолійович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ВАТПБК "Славитич", провідний спеціаліст відділу продаж південного регіону
22 28 Харченко Ольга Федорівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, сільська рада, секретар



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"