Результати виборів депутатів ради

 Одеська область Ізмаїльський район

Першотравнева сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 18
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 18

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 18 100

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
1 1 Крикун Євдокія Григорівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Першотравневська загальноосвітня школа, вчитель
2 2 Кривой Наталія Іванівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює
3 3 Кваша Віктор Лукич 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, фермерське господарство, механізатор
4 4 Федченко Віра Іванівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, дитячий садок “Гвоздичка", помічник вихователя
5 5 Павленко Тетяна Георгіївна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, тимчасово не працює
6 6 Маріогло Тетяна Степанівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, фермерське господарство "Маріогло Т.С.", фермер
7 7 Бондаренко Інна Анатоліївна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Першотравневська сільська рада, рахівник-касир
8 8 Апостолакі Андрій Мартиянович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Першотравневська сільська рада, землевпорядник
9 9 Ганган Надія Іванівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, тимчасово не працює
10 10 Єфімова Діана Степанівна 02.11.2010 Освіта вища, член Народного Руху України, дитячий садок “Гвоздичка", вихователь
11 11 Остапенко Марія Іванівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Першотравневська загальноосвітня школа, вчитель
12 12 Унгурян Юрій Петрович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, пожежне депо с. Першотравневе, водій
13 13 Кіркова Світлана Валентинівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Першотравневська загальноосвітня школа, вчитель
14 14 Ротар Олена Іванівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Першотравневська сільська рада, начальник військово-облікового столу
15 15 Ратушненко Олександр Миколайович 02.11.2010 Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", приватний підприємець
16 16 Маріогло Лілія Сергіївна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Першотравневська загальноосвітня школа, вчитель
17 17 Мельниченко Семен Сидорович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, рибколгосп, рибак
18 18 Федченко Алла Іванівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, дитячий садок “Гвоздичка", помічник вихователя



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"