Результати виборів депутатів ради

 Одеська область Ізмаїльський район

Озерненська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 30
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 30

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 28 93,3
Народна Партія 2 6,7

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Народна Партія
1 19 Гергі Світлана Федорівна 03.11.2010 Освіта середня, член Народної партії , тимчасово не працює
2 24 Кондря Кристина Віталіївна 03.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , тимчасово не працює
Самовисування
1 1 Карпов Юрій Сергійович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Озернянська загальноосвітня школа, вчитель
2 2 Кильчик Костянтин Маринович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Ізмаїльське газове господарство, робітник
3 3 Ігнат Василь Іванович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
4 4 Кильчік Руслан Іванович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
5 5 Зечу Петро Семенович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
6 6 Морару Ганна Павлівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Озернянська сільська рада, секретар
7 7 Жечев Андрій Іванович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, пенсіонер
8 8 Марку Іван Петрович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Озернянська загальноосвітня школа, вчитель
9 9 Телеуця Іван Григорович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
10 10 Севастіан Ілля Севастіянович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
11 11 Баліка Феодора Василівна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, приватний підприємець
12 12 Арику Галина Миколаївна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, приватний підприємець
13 13 Майдан Діана Степанівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Озернянська загальноосвітня школа, медичний працівник
14 14 Войку Світлана Максимівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Озернянська загальноосвітня школа, вчитель
15 15 Арнаут Ігнат Васильович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Озернянська сільська амбулаторія, водій
16 16 Мартинчук Сніжіна Петрівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Озернянська загальноосвітня школа, вчитель
17 17 Кильчик Іван Маринович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, пенсіонер
18 18 Баліка Михайло Ілліч 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Озернянська загальноосвітня школа, вчитель
19 20 Морару Олег Прокопович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Озернянська загальноосвітня школа, вчитель
20 21 Кильчик Марат Іванович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Озернянська сільська амбулаторія, охоронець
21 22 Севастіян Ніна Федорівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Озернянська загальноосвітня школа, вчитель
22 23 Войку Іван Пилипович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Ізмаїльський технікум механізації та електрифікації сільського господарства, викладач
23 25 Моску Григорій Іванович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Ізмаїльське газове господарство, робітник
24 26 Баліка Марія Іванівна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Озернянська сільська рада, начальник ВОС
25 27 Вершков Володимир Володимирович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, пенсіонер
26 28 Щука Євдокія Петрівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Озернянська сільська рада, бухгалтер
27 29 Баліка Віталій Петрович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
28 30 Тарай Петро Дмитрович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"