Результати виборів депутатів ради

 Одеська область Ізмаїльський район

Новонекрасівська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 20 100

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
1 1 Серпіонова Ірина Андріївна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, РАМК "Новонекрасівський", юрист
2 2 Кіліян Віктор Іванович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Ізмаїльська держриб-інспекція, керівник
3 3 Тірон Костянтин Іванович 02.11.2010 Освіта вища, член Соціалістичної партії України, пенсіонер
4 4 Д’якова Галина Іванівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, дитячий садок "Золота рибка" с.Нова Некрасівка, завідувач
5 5 Грамма Юрій Валерійович 02.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", Дунайське басейнове управління водними ресурсами, юристконсульт
6 6 Димитрієва Лариса Михайлівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Новонекрасівська сільська рада, начальник військово облікового столу
7 7 Голубова Наталія Юхимівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, приватний підприємець
8 8 Рябоконь Катерина Федорівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, АТ "Укрексімбанк", економіст І категорії
9 9 Гончаров Володимир Филимонович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
10 10 Арешкіна Лариса Іванівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, приватний підприємець
11 11 Дубровін Віктор Федорович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Ізмаїльський державний Морський Торгівельний Порт, докер- механізатор
12 12 Паю Віктор Дем’янович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Ізмаїльський державний Морський Торгівельний Порт, докер- механізатор
13 13 Коньков Микола Маркелович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Ізмаїльський судноремонтний завод, водій
14 14 Тімофті Віктор Іванович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ТОВ "Продсервіс", водій
15 15 Арешкіна Тетяна Афанасіївна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Новонекрасівська сільська рада, секретар
16 16 Гончар Тамара Антонівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, тимчасово не працює
17 17 Арешкін Василь Сидорович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народної партії , пенсіонер
18 18 Шевченко Микола Трохимович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Новонекрасівська загальноосвітня школа, старший опалювач
19 19 Нікуліна Ольга Кирсанівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, дитячий садок "Золота рибка" с.Нова Некрасівка, завгосп
20 20 Денисов Григорій Іванович 10.01.2011 Освіта середня, позапартійний, Ізмаїльський судоремонтний завод, водій



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"