Результати виборів депутатів ради

 Одеська область Ізмаїльський район

Кам'янська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 26
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 26

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 22 84,6
Народна Партія 4 15,4

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Народна Партія
1 2 Крушков Андрій Андрійович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, будинок культури, директор
2 4 Найденська Софія Федорівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, СК "Еліта", головний бухгалтер
3 11 Крушков Віталій Петрович 03.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , Кам’янський навчально-виховний комплекс, вчитель
4 21 Драганова Марія Федорівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народної партії , Кам’янська сільська рада, спеціаліст по земельним питанням
Самовисування
1 1 Нанкова Марія Василівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Кам’янська амбулаторія, педіатр
2 3 Радолов Георгій Михайлович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, пенсіонер
3 5 Борчану Степан Миколайович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, пенсіонер
4 6 Кальчев Василь Антонович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, фермерське господарство "Кальчев В.А.", голова
5 7 Хаджирадєв Іван Степанович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, пенсіонер
6 8 Найденська Світлана Георгіївна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Кам’янська сільська рада, секретар
7 9 Войнікова Євгенія Юхимівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, дитячий садок "Роднічок", костелянша
8 10 Граніч Ілля Васильович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, пенсіонер
9 12 Єніш Валерій Миколайович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ПО "Хлібопекарня-Кам’янка", пекар
10 13 Крушков Сергій Петрович 03.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", СП "Флорина", директор
11 14 Карайванська Ганна Дмитрівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, СК "Житниця", гол. бухгалтер
12 15 Мітєва Олена Дмитрівна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Кам’янський навчально-виховний комплекс, заст. директора з господарчої частини
13 16 Грапчева Олена Михайлівна 03.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Наша Україна", Кам’янська сільська рада, начальник військово-облікового столу
14 17 Попазов Анатолій Петрович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Ізмаїльські електромережі, начальник служби
15 18 Крабуля Дмитро Вікторович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
16 19 Арделян Сергій Миколайович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Кам’янська сільська рада, інструктор зі спорту
17 20 Драганська Ганна Федорівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Кам’янська сільська рада, головний бухгалтер
18 22 Ковальова Тетяна Трифонівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Кам’янський навчально-виховний комплекс, вчитель
19 23 Фетов Дмитро Дмитрович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, пенсіонер
20 24 Дімітров Федір Іванович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Ізмаїльське управління газового господарства, слюсар
21 25 Драганський Віктор Григорович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, СПК "Прогрес-Агро", головний інженер
22 26 Мажар Прасковія Дмитрівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Кам’янська сільська рада, с. Новокам’янка, зав. будинком культури



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"