Результати виборів депутатів ради

 Одеська область Ізмаїльський район

Бросківська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 22
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 22

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 17 77,3
Народна Партія 3 13,6
Партія регіонів 2 9,1

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Народна Партія
1 1 Кожуріна Олександра Олексіївна 05.11.2010 Освіта середня, член Народної партії , Ізмаїльський факультет ОНМА, прибиральниця
2 3 Камарницька Алла Костянтинівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народної партії , Бросківський фельдшерсько-акушерський пункт, дитяча медична сестра
3 4 Походєєва Любов Василівна 05.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , Бросківська сільська рада, землевпорядник
Партія регіонів
1 7 Кириченко Олена Михайлівна 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, тимчасово не працює
2 15 Щербина Марина Степанівна 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Бросківська загальноосвітня школа, вчитель
Самовисування
1 2 Бурлак Раїса Іванівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Бросківська загальноосвітня школа, секретар
2 5 Шнявіна Світлана Валеріївна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, залізнична станція Ізмаїла, ревізор
3 6 Телеуця Катерина Іванівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, пенсіонер
4 8 Михайленко Віра Миронівна 05.11.2010 Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює
5 9 Топалова Оксана Михайлівна 05.11.2010 Освіта середня, позапартійна, приватний підприємець, перукар
6 10 Михальченко Світлана Вікторівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Бросківська загальноосвітня школа, викладач
7 11 Данілова Ірина Григорівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, банк "Дельта", кредитний інспектор
8 12 Гудь Дмитро Миколайович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, компанія "Оболонь", супервайзер
9 13 Єрохтенко Олександр Григорович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
10 14 Хлистов Василь Андрійович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, пенсіонер
11 16 Фтомович Наталія Вікторівна 05.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Ізмаїльська інфекційна лікарня, молодша медична сестра
12 17 Водзяновська Алла Павлівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Бросківська загальноосвітня школа, вчитель
13 18 Скульніченко Віктор Борисович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, приватний підприємець
14 19 Денисюк Лада Сергіївна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Ізмаїльське управління газового господарства, контролер
15 20 Таргоніна Лариса Анатоліївна 05.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Бросківська загальноосвітня школа, завгосп
16 21 Зіхлінська Наталія Василівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, тимчасово не працює
17 22 Черненко Наталія Вікторівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, дошкільний навчальний заклад №33, вихователь



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"