Результати виборів депутатів ради

 Одеська область Ізмаїльський район

Багатянська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 15 75
Народна Партія 2 10
Комуністична партія України 1 5
Партія регіонів 1 5
Політична партія "Наша Україна" 1 5

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 2 Картелян Дар’я Миколаївна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Комуністичної партії України, пенсіонер
Народна Партія
1 7 Беженар Анатолій Антонович 02.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , КП "ТМ Ізмаїлтеплокомуненерго", начальник району №1
2 14 Лупу Анжела Петрівна 02.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , Багатянська загальноосвітня школа, вчитель історії
Партія регіонів
1 8 Делі Петро Васильович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, сільський будинок культури, директор
Політична партія "Наша Україна"
1 4 Делі Анна Іванівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Політичної партії "Наша Україна", ПЕС, контролер
Самовисування
1 1 Д’яченко Любов Миколаївна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, сільська рада, головний бухгалтер
2 3 Райлян Іван Дмитрович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Ізмаїльській порт, інспектор
3 5 Дамаскін Петро Дмитрович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
4 6 Генов Василь Ілліч 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
5 9 Прокурор Іван Гаврилович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, АРК "Придунайська Нива ", механік
6 10 Мельхажева Галина Михайлівна 02.11.2010 Освіта середня, член Народної партії , "Дінекс-Агро", бухгалтер-ревізор
7 11 Шишман Дмитро Антонович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Багатянська загальноосвітня школа, вчитель
8 12 Делі Георгій Іванович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, "Нафтогаз будізоляція", інженер
9 13 Картелян Любов Іванівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Багатянська сільська рада, секретар
10 15 Сапунжи Тетяна Миколаївна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народної партії , приватний підприємець
11 16 Георгіця Феодора Дмитрівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Соціалістичної партії України, дошкільний заклад "Теремок ", завідувач
12 17 Патлавський В’ячеслав Степанович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
13 18 Десяцький Едуард Дмитрович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
14 19 Плешу Валерій Андрійович 02.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , ІРУГУМНС, начальник МЧС
15 20 Генова Ольга Миколаївна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Ізмаїльська РДА, головний спеціаліст з охорони навколозовнішнього середовища



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"