Результати виборів депутатів ради

 Одеська область Іванівський район

Червонознам'янська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 24
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 24

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 10 41,7
Соціалістична партія України 7 29,2
Самовисування 5 20,8
Комуністична партія України 2 8,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 10 Саєнко Микола Петрович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний
2 11 Святовик Ольга Афанасіївна 14.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Комуністичної партії України, ПСП "Дружба народів", економіст
Партія регіонів
1 2 Каземірова Світлана Іванівна 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Червонознам’янська сільська рада, бухгалтер
2 4 Чернова Антоніна Іванівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Червонознам’янська сільська рада, діловод
3 7 Іваницький Олександр Вікторович 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, приватний підприємець
4 8 Марков Костянтин Миколайович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ПСП "Дружба народів", спеціаліст з соціальних питань
5 9 Юрдик Неоніла Петрівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Червонознам’янська сільська рада, директор сільського будинку культури
6 12 Петрова Валентина Володимирівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів
7 16 Бащак Тетяна Іванівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Червонознам’янська сільська рада, секретар
8 20 Райкова Валентина Федорівна 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Червонознам’янська сільська рада, інспектор військово-облікового столу
9 21 Панчешенко Василь Павлович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, тимчасово не працює
10 23 Ляльченко Віктор Миколайович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний
Соціалістична партія України
1 5 Богаченко Іван Степанович 01.11.2010 Освіта середня, член Соціалістичної партії України, приватний підприємець
2 6 Павелко Микола Михайлович 01.11.2010 Освіта середня, член Соціалістичної партії України, приватний підприємець
3 13 Чернов Юрій Дмитрович 01.11.2010 Освіта середня, член Соціалістичної партії України, МНС України, охоронець
4 17 Бащак Микола Йосипович 01.11.2010 Освіта вища, член Соціалістичної партії України, МНС України, начальник інженерної групи
5 18 Лукашев Руслан Анатолійович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Соціалістичної партії України, приватний підприємець
6 19 Соломонов Юрій Генадійович 01.11.2010 Освіта середня, член Соціалістичної партії України, тимчасово не працює
7 24 Панчешенко Павло Миколайович 01.11.2010 Освіта вища, член Соціалістичної партії України
Самовисування
1 1 Жебженяк Іван Франкович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
2 3 Капраль Йосип Іванович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ПСП "Дружба народів", інженер будівельник
3 14 Магац Євгенія Федорівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, ПСП "Дружба народів", диспетчер
4 15 Зощак Надія Юріївна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ПСП "Дружба народів", бухгалтер
5 22 Ляльченко Анатолій Яковлевич 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ПСП "Дружба народів", бригадир компл. бр. №1



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"