Результати виборів депутатів ради

 Одеська область Іванівський район

Павлинська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 9 56,3
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 3 18,8
Народна Партія 2 12,5
Самовисування 2 12,5

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Народна Партія
1 12 Черкасов Ігор Володимирович 01.11.2010 Освіта середня, член Народної партії , пенсіонер
2 15 Букач Василь Васильович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народної партії , КСП "Мир", завідуючий складом ПММ
Партія регіонів
1 1 Коваленко Валентин Вікторович 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює
2 4 Стаднійчук Віктор Михайлович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, фермерське господарство "Росток", голова
3 6 Кисляк Михайло Степанович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, СП "Павоинка", бригадир тракторної бригади
4 7 Христюк Тетяна Андріївна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Павлинська сільська рада, секретар ради
5 8 Фринак Василь Михайлович 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює
6 9 Калюжний Віктор Степанович 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, СП "Вікторія", тракторист
7 10 Окорокова Людмила Василівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, станція Чорноморська, чергова
8 13 Сливка Микола Іванович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, станція Чорноморська, начальник
9 16 Круковський Роман Леонідович 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, пенсіонер
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 2 Козакова Олена Іванівна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Павлинська сільська рада, начальник ВОС
2 5 Агуца Алла Володимирівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Павлинське поштове відділення, завідуюча
3 11 Зорич Юлія Федорівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Одеська залізниця, старший приємоздавальник
Самовисування
1 3 Литовченко Андрій Андпійович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Одська залізниця, военізована охорона, охоронець
2 14 Поліщук Сергій Миколайович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, станція Чорноморська, маневровий диспетчер



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"