Результати виборів депутатів ради

 Одеська область Біляївський район

Нерубайська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 32
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 32

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 21 65,6
Партія регіонів 11 34,4

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 1 Діанов Олександр Анатолійович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, шахта "Фоміна-5", начальник
2 3 Сидорук Ганна Миколаївна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, амбулаторія с.Велика Балка, медична сестра
3 10 Лебедєва Людмила Миколаївна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, санаторій "Хаджибей", медична сестра
4 12 Оленюк Анатолій Іванович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, приватний підприємець "Оленюк А.І."
5 13 Савеліч Лариса Богданівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Нерубайский навчально-виховний комплекс, вчитель
6 16 Рудоманенко Олександр Володимирович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, приватний підприємець
7 18 Басалига Галина Іванівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Одеський психдиспансер, медична сестра
8 19 Лєвша Леонід Юрійович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Нерубайська амбулаторія, головний лікар
9 25 Перезва Олена Володимирівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Одеський автодорожний коледж, викладач
10 29 Малишенко Олександр Віталійович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, виробниче управління житлово-комунального господарства с-ще Усатове, директор
11 32 Кошик Григорій Іванович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, КМС-261, виконаввець робіт
Самовисування
1 2 Оніщенко Сергій Юхимович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, пенсіонер
2 4 Рожнатова Наталія Миколаївна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, АЗС №15/011, старший оператор
3 5 Підопригора Євген Миколайович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, адвокатське об’єднання "АК Полонський та Партнери", юрист
4 6 Бабій Ліля Арамівна 05.08.2012 Освіта вища, позапартійна, Одеська національна юридична академія, асистент
5 7 Ковтун Денис Владиславович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець "Ковтун Д.В."
6 8 Свинарчук Ігор Миколайович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, приватний підприємець
7 9 Речич Валерій Петрович 04.11.2010 Освіта незакінчена вища, член Партії регіонів, тимчасово не працює
8 11 Лєбєдєв Артур Чолдійович 04.11.2010 Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", тимчасово не працює
9 14 Дунєв Володимир Іванович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, управління вет.медицини, головний спеціаліст
10 15 Яремчук Юрій Миколайович 04.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", ВАТАБ "Бізнес стандарт", начальник відділу валютних операцій
11 17 Мишаглі Григорій Іванович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, пенсіонер
12 20 Дідок Надія Юхимівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Нерубайська сільська рада, секретар
13 21 Бабіна Ольга Володимирівна 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ООО "Інфокс" Філія "Інфоксводоканал", контролер
14 22 Квасевич Віктор Михайлович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Комуністичної партії України, Нерубайский навчально-виховний комплекс, вчитель
15 23 Зелінська Надія Львівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, пенсіонер
16 24 Бабіч Анжела Семенівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, загальноосвітня школа №125, вчитель
17 26 Ходанович Світлана Вікторівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, сільська рада с.Усатове, начальник військово-облікового столу
18 27 Лисак Анатолій Володимирович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ООО "Спецелеватор-мельмонтаж", заступник директора
19 28 Троян Тетяна Іванівна 04.11.2010 Освіта вища, член Української Народної Партії, ТОВ "Термінал", головний бухгалтер
20 30 Кирилюк Сергій Олексійович 15.11.2010 Освіта вища, позапартійний, депо "Одеса-Сортувальна", машиніст
21 31 Сафонова Олена Петрівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, тимчасово не працює



Округ Прізвище, ім'я, по батькові Відомості про вибулих Дата обрання Дата зняття Дата реєстрації Дата вибуття Причина
Самовисування
6 Рудоманенко Андрій Олександрович Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює 04.11.2010 04.11.2010 08.06.2012

 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"