Результати виборів депутатів ради

 Одеська область Біляївський район

Вигодянська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 26
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 26

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 16 61,5
Народна Партія 5 19,2
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 3 11,5
Партія "РОДИНА" 1 3,8
Самовисування 1 3,8

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Народна Партія
1 4 Бурдейний Андрій Миколайович 04.11.2010 Освіта середня, член Народної партії , тимчасово не працює
2 13 Кімінчіжи Олена Василівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, СГ ТОВ " Вигодянське", головний бухгалтер
3 14 Ткачук Юрій Тодорович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ДП " Пн Джи Трейд", оператор
4 16 Мордванюк Ірина Олександрівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, тимчасово не працює
5 24 Нічаєнко Світлана Миколаївна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Паліївське відділення зв’язку, завідуюча
Партія регіонів
1 1 Гочев Володимир Іванович 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, пенсіонер
2 3 Ярема Зінаїда Миколаївна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Вигодянський дитячий садочок " Вишенька", вихователь
3 5 Рибачок Алла Юріївна 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Вигодянська сільська рада, секретар
4 6 Цитульський Олександр Іванович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, насосна станція Одеської залізниці, машиніст
5 7 Вірний Ігор Борисович 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Біляївська районнаї електромережа, контролер
6 9 Магурян Микола Григорович 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Одеська залізниця, такелажник
7 10 Рубаха Валентина Петрівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, СГ ТОВ " Вигодянське", заступник директора
8 12 Морозов Анатолій Володимирович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, тимчасово не працює
9 15 Жестовська Олена Василівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Вигодянська сільська рада, спеціаліст-землевпорядник
10 17 Федоренко Ольга Василівна 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює
11 18 Штельмах Євген Дмитрович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, локомотивне депо Одеса Застава І, оператор
12 19 Бондар Віктор Володимирович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ст. Усатове, водій
13 20 Ревуцький Олександр Антонович 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, пенсіонер
14 22 Гончаренко Галина Іванівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, пенсіонер
15 25 Сіньковська Валентина Іванівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, ХОП, директор
16 26 Слюсаренко Марія Миколаївна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Паліївська загальноосвітня школа, директор
Партія "РОДИНА"
1 2 Суслов Сергій Павлович 04.11.2010 Освіта середня, член Партії "РОДИНА", тимчасово не працює
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 8 Мурга Віталій Іванович 04.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Одеська міська станція меддопомоги, фельдшер
2 11 Геник Василь Васильович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", транспортна компанія " Навколо світу", керівник служби безпеки
3 21 Кузьмінський Валерій Іванович 04.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", ВАТ " Одеса авто", робітник
Самовисування
1 23 Захарова Оксана Григорівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Паліївський фельдшерсько-акушерський пункт, фельдшер



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"