Результати виборів депутатів ради

 Одеська область Біляївський район

Августівська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 11 55
Самовисування 8 40
Комуністична партія України 1 5

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 18 Ковешникова Тетяна Михайлівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Набережнянський ясла садок "Орлятко", вихователь
Партія регіонів
1 1 Сливченко Олександр Григорович 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, агрофірма "Августівка", столяр
2 2 Таран Олена Георгіївна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, августівська сільська рада, секретар
3 3 Колісніченко Петро Валерійович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Августівська сільська рада, юрист
4 5 Назаренко Оксана Миколаївна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Августівська сільська рада, землевпорядник
5 6 Топащенко Анатолій Олександрович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, агрофірма "Августівка", інженер
6 8 Бербер Микола Степанович 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, санаторій " Куяльнік", робітник
7 10 Жовнір Надія Василівна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, санаторій "Куяльнік", молодша медсестра
8 11 Шльонський Петро Іванович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Августівська загальноосвітня школа, вчитель
9 12 Дукаценко Володимир Анатолійович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, приватний підприємець
10 16 Савеліч Тетяна Іллівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Августівська сільська рада, головний бухгалтер
11 19 Турлевська Наталія Михайлівна 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, пенсіонер
Самовисування
1 4 Сініцина Олена Володимирівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, НПС с. Августівка, оператор
2 7 Голубенко Дмитро Сергійович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
3 9 Мостовій Михайло Андрійович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, пенсіонер
4 13 Заворотнюк Сергій Миколайович 08.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
5 14 Чимбер Валентина Ігнатіївна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, приватний підприємець
6 15 Дубина Олег Андрійович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ІДПС ДАІ м.Одеса, інспектор
7 17 Айрапетян Сейран Коляєвич 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, КП "Набережний", директор
8 20 Холудиєва Марина Володимирівна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, домогосподарка



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"