Результати виборів депутатів ради

 Одеська область Білгород-Дністровський район

Удобненська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 12 75
Партія регіонів 4 25

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 3 Андроніков Анатолій Макарович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, сільськогосподарський виробничий кооператив "Батьківщина", бригадир
2 5 Яценко Антоніна Михайлівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Удобненська загальноосвітня школа, педагог-організатор
3 7 Димитрашко Анатолій Микитович 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Удобненська загальноосвітня школа, кочегар
4 8 Пітченко Анатолій Дмитрович 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, СП "Батьківщина"
Самовисування
1 1 Білорукав Тетяна Георгіївна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Удобненська сільська рада, секретар
2 2 Заволович Сергій Володимирович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Удобненська загальноосвітня школа, вчитель
3 4 Герасименко Михайло Іванович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ОАО "Одеса. Обленерго", електромонтер
4 6 Яценко Володимир Олексійович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
5 9 Фоттелєр Олександр Іванович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, пожежна частина, пожежник
6 10 Кока Валентина Олександрівна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, дошкільний навчальний заклад "Перлинка", кухар
7 11 Бєлоруков Василь Володимирович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, дошкільний навчальний заклад "Перлинка", кочегар
8 12 Чеботаренко Ганна Євтодіївна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, тимчасово не працює
9 13 Орловська Людмила Василівна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює
10 14 Бабенко Олександр Іванович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, сільськогосподарський виробничий кооператив "Удобне", голова
11 15 Шуляков Віталій Васильович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, СМАП, начальник відділу
12 16 Пухкан Ілля Зіновійович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, дошкільний навчальний заклад "Перлинка", музичний керівник



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"