Результати виборів депутатів ради

 Одеська область Білгород-Дністровський район

Приморська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 11 68,8
Партія регіонів 5 31,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 5 Паук Наталя Костянтинівна 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Приморська сільська рада, спеціаліст із земельних питань
2 6 Бакуменко Ніна Миколаївна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, будинок культури, завідуюча
3 7 Костенко Таїсія Володимирівна 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, санаторій "Сперанса", сестра-господарка
4 10 Швець Руслан Володимирович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, РАЗАО "Красний рибак", охоронець
5 13 Колесніченко Ольга Григорівна 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ДП "Світанок-Агро", диспетчер
Самовисування
1 1 Солоткий Юрій Анатолійович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, приватний підприємець
2 2 Ненько Тетяна Володимирівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Приморська сільська рада, бухгалтер
3 3 Зубгевська Алла Григорівна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, санаторій "Приморський", лікар
4 4 Тельпіс Микола Іванович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, приватний підприємець
5 8 Бакуменко Анатолій Андрійович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ПП "Побут", сантехнік
6 9 Рибальченко Андрій Дмитрович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, приватний підприємець
7 11 Мудрак Михайло Михайлович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, санаторій "Приморський", завідуючий господарством
8 12 Мазурик Людмила Петрівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, приватний підприємець
9 14 Ляшенко Роман Вікторович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, м.Іллічівськ"Укржилстрой", будівельник
10 15 Журавель Олександр Вікторович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
11 16 Коваленко Микола Миколайович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, смт "Сергіївка", оператор РБУ



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"