Результати виборів депутатів ради

 Одеська область Білгород-Дністровський район

Випасненська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 30
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 30

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 18 60
Самовисування 8 26,7
Комуністична партія України 2 6,7
Політична партія "Сильна Україна" 2 6,7

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 16 Павленко Тамара Семенівна 01.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, Випаснянська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2, вчитель
2 17 Кравченко Світлана Костянтинівна 01.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, Випаснянська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2, вчитель
Партія регіонів
1 1 Шпура Анатолій Васильович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, дошкільний навчальний заклад "Струмочок", охоронець
2 2 Гетманченко Іван Іванович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, тимчасово не працює
3 3 Мережко Оксана Павлівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, фельдшерсько-акушерський пункт с. Сухолужжя, завідувачка
4 4 Граматік Марія Микитівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Випаснянська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
5 5 Іванько Дмитро Прокопович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Випаснянська сільська рада, черговий
6 6 Боярчук Раїса Мартинівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, дошкільний навчальний заклад "Сонечко", вихователь
7 8 Зозуля Артем Георгійович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, магазин "Білий квадрат", менеджер
8 9 Рогова Валентина Прокопівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, тимчасово не працює
9 11 Кедровський Василь Дмитрович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, база відпочинку "Виноград", охоронець
10 14 Граматик Анастасія Сергіївна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Випасненська дільнична лікарня, медична сестра
11 19 Чабан Ілля Володимирович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Одеська залізниця, водій
12 20 Олійніченко Альона Олексіївна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Випаснянська сільська рада, землеупорядник
13 21 Кравцов Олександр Васильович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, ООО ім.Мічуріна, завідуючий фермою
14 22 Резниченко Олександр Анатолійович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Випаснянська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2, вчитель
15 23 Шевченко Іван Іванович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Випаснянська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2, робітник
16 25 Заболотня Світлана Григорівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ООО ім.Мічуріна, зоотехнік
17 26 Глотова Тетяна Олександрівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, сільська бібліотека, бібліотекар
18 30 Паламарчук Тая Вікторівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Випаснянська сільська рада, секретар
Політична партія "Сильна Україна"
1 10 Носуленко Павло Ігнатович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Політичної партії "Сильна Україна", тимчасово не працює
2 18 Михайліченко Ольга Вікторівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Політичної партії "Сильна Україна", юстиція, м.Білгород-Дністровського, провідний спеціаліст
Самовисування
1 7 Усатенко Руслан Петрович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, митниця, інспектор
2 12 Куруч Володимир Федорович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, завод "Гемопласт", черговий
3 13 Мостова Інна Миколаївна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, приватний підприємець
4 15 Лісовиий Олександр Володимирович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, приватний підприємець
5 24 Качалка Віталій Миколайович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, приватний підприємець
6 27 Іванченко Микола Борисович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, приватний підприємець
7 28 Власенко Наталя Семенівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, приватний підприємець
8 29 Ільченко Анатолій Сергійович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, приватний підприємець



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"