Результати виборів депутатів ради

 Одеська область Березівський район

Розквітівська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 9 56,3
Партія регіонів 7 43,8

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 2 Ліщенко Наталя Петрівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, тимчасово не працює
2 4 Рахнянський Сергій Миколайович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, ТОВ Ім. Посмітного, завідуючий автопарком
3 6 Романова Лариса Дмитрівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, ТОВ Ім. Посмітного, інженер з ОП
4 9 Сенич Володимир Васильович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
5 11 Щенявський Сергій Йосипович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, ТОВ ім.Посмітного, охоронець
6 12 Лабінська Раїса Яківна 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Котовський сільський клуб, завідуюча
7 16 Грінченко Володимир Володимирович 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, пенсіонер
Самовисування
1 1 Підцерковний Анатолій Андрійович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, фермерське господарство "ІМПУЛЬС", електрик
2 3 Посмітний Макар Іванович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
3 5 Киянчук Валентина Олександрівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, приватний підприємець
4 7 Надимський Олександр Васильович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Розквітівська сільська рада, головний бухгалтер
5 8 Журик Любов Дмитрівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Розквітівська ветеринарна аптека, завідуюча
6 10 Бердар Наталя Петрівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, ТОВ ім.Посмітного, завідуюча гарманом
7 13 Павлішинець Жанна Яківна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, ТОВ ім.Посмітного, головний бухгалтер
8 14 Шумко Ольга Олександрівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Розквітівське поштове відділення, листоноша
9 15 Тукан Панас Ілліч 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Розквітівський комунгосп, сантехнік



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"