Результати виборів депутатів ради

 Одеська область Березівський район

Маринівська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 9 56,3
Партія регіонів 7 43,8

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 7 Гуцуляк Оксана Анатолівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Маринівська сільська рада, секретар
2 8 Дерлюк Галина Анатолівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Маринівська сільська рада, бухгалтер
3 10 Лотвін Раїса Іванівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Маринівська амбулаторія, акушерка
4 11 Семко Анатолій Станіславович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, фермерське господарство "Нива", фермер
5 12 Ладижинська Олена Володимирівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Балайчуцька бібліотека, бібліотекар
6 14 Острий Леонід Миколайович 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Балайчуцький будинок культури, завідуюча
7 16 Косяненко Оксана Євгенівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ЗАТ "Балайчук", завідуюча виробництвом
Самовисування
1 1 Хачатрян Сейран Князович 26.12.2010 Освіта вища, позапартійний, Маринівська загальноосвітня школа, техпрацівник
2 2 Чередняк Ольга Ярославівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Маринівська загальноосвітня школа, завуч
3 3 Афанасопуло Валерій Вікторович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, пенсіонер
4 4 Курник Олена Анатолівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, опікун з догляду за дитиною
5 5 Неведюк Володимир Іванович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Маринівська сільська рада, начальник військово-облікового столу
6 6 Козакевич Євгеній В’ячеславович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
7 9 Дубна Василь Михайлович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, одноосібник
8 13 Ткачук Любов Михайлівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює
9 15 Сокур Оксана Валентинівна 26.12.2010 Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"