Результати виборів депутатів ради

 Одеська область Балтський район

Пужайківська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Українська Народна Партія 7 43,8
Партія регіонів 6 37,5
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 2 12,5
Соціалістична партія України 1 6,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 3 Богонос Іван Макарович 14.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, фермерське господарство, фермер
2 7 Ткаченко Валентина Миколаївна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, сільська рада, секретар
3 13 Алексієнко Анатолій Іванович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, приватний підприємець
4 14 Чечельницький Віктор Іванович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, фермерське господарство, фермер
5 15 Шатайло Сергій Дмитрович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, фермерське господарство, фермер
6 16 Побережна Наталія Семенівна 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 2 Загорулько Марія Степанівна 14.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", пенсіонер
2 9 Івоненко Віталій Федорович 02.11.2010 Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", приватний підприємець
Соціалістична партія України
1 8 Палій Віталій Анатолійович 14.11.2010 Освіта середня, член Соціалістичної партії України, тимчасово не працює
Українська Народна Партія
1 1 Муль Павло Валерійович 02.11.2010 Освіта вища, член Української Народної Партії, фермерське господарство "Галина", фермер
2 4 Пастух Олександр Борисович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Української Народної Партії, фермерське господарство "Ольга", фермер
3 5 Загорулько Павло Володимирович 02.11.2010 Освіта вища, член Української Народної Партії, ЗАТ "РАЙЗ"
4 6 Алексієнко Микола Степанович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Української Народної Партії, сільськогосподарський виробничий кооператив "Золотий урожай", голова
5 10 Безуглий Іван Іванович 02.11.2010 Освіта середня, член Української Народної Партії, фермерське господарство, механізатор
6 11 Муль Андрій Валерійович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Української Народної Партії, фермерське господарство "Галина", фермер
7 12 Лисюк Дмитро Григорович 02.11.2010 Освіта середня, член Української Народної Партії, пенсіонер



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"