Результати виборів депутатів ради

 Одеська область Балтський район

Гольм'янська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 11 68,8
Самовисування 4 25
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 1 6,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 2 Ткаченко Андрій Іванович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
2 3 Томін Василь Андрійович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, рибінспекція, водій
3 4 Чабан Василь Миколайович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, пенсіонер
4 5 Зорочкін Сергій Олександрович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, фермерське господарство "Зоря", голова
5 6 Томін Микола Андрійович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, фермерське господарство "Надія", ветеринарний фельдшер
6 7 Морарю Іван Костянтинович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
7 9 Сузанський Сергій Борисович 05.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює
8 11 Ніколайчук Анатолій Олексійович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, пенсіонер
9 12 Бондаренко Ольга Іванівна 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, тимчасово не працює
10 14 Цалко Петро Францович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
11 15 Чайковська Людмила Анатоліївна 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Гольмянська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 8 Терлецький Василь В’ячеславович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
Самовисування
1 1 Рачинська Вікторія Іванівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Гольмянська сільська рада, секретар
2 10 Мороз Микола Анатолійович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ТОВ "Росава", агроном
3 13 Мороз Сергій Анатолійович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, фермерське господарство "Юлія", голова
4 16 Диновський Олександр Йосипович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватне сільськогосподарське підприємство "Яник", голова



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"