Результати виборів депутатів ради

 Одеська область Арцизький район

Холмська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 10 50
Самовисування 6 30
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 2 10
Соціалістична партія України 2 10

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 1 Пельтек Микола Трифонович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ветеринарна лікарня, лікар - ветеринар
2 4 Федоров Дмитро Георгійович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, фермерське господарство "Діметра", голова
3 5 Шидерев Микола Іванович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, фермерське господарство "Промінь", агроном
4 7 Чуфарлічева Лілія Миколаїва 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Холмська амбулаторія, завідуюча
5 8 Атанасій Степан Іванович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ДСО "Колос", інструктор із спорту
6 9 Мінчев Захарій Георгійович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Холмська загальноосвітня школа, вчитель
7 10 Ніколов Василь Іванович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, фермерське господарство "Лан", голова
8 12 Христова Домнікія Афанасіївна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Холмська сільська рада, секретар
9 13 Тодорова Степанида Іванівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, фермерське господарство "Промінь", головний бухгалтер
10 18 Волков Дмитро Георгійович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Холмська сільська рада, землевпорядник
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 11 Батанова Марія Іванівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Холмська пошта, начальник відділу зв’язку
2 19 Славова Іванна Степанівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", будинок культури, хореограф
Соціалістична партія України
1 16 Атанасій Євгенія Іванівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, сільська амбулаторія, медична сестра
2 20 Бажак Іван Петрович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, КСП "Вішневе", головний агроном
Самовисування
1 2 Стоянов Федір Васильович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, приватний підприємець
2 3 Тодоров Георгій Іванович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ТОВ "Сузір’я", директор
3 6 Ніколова Рита Василівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Холмський дитячий дошкільний заклад, завідуюча
4 14 Мітров Онофрей Іванович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, магазин "Ідеал", приватний підприємець
5 15 Желясков Петро Васильович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, фермерське господарство "Надежда", голова
6 17 Дімова Ганна Степанівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народної партії , Холмська сільська рада, касир



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"