Результати виборів депутатів ради

 Одеська область Арцизький район

Острівненська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 9 56,3
Самовисування 6 37,5
Соціалістична партія України 1 6,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 2 Дебіляк Георгій Петрович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "Несібір", керівник
2 4 Панова Степанида Петрівна 01.11.2010 Освіта незакінчена вища, член Партії регіонів, Саратський ЦПЗ-3, листоноша
3 8 Міткова Марія Іванівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Острівненський фельдшерсько-акушерський пункт, завідуюча
4 10 Сейрик Євгенія Миколаївна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Острівненська сільська рада, секретар
5 11 Бузіян Надія Іванівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Острівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
6 12 Кічук Микола Іванович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Острівненська сільська рада, землевпорядник
7 14 Дебіляк Ганна Петрівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Острівненський дошкільний навчальний заклад , завідуюча
8 15 Кустурова Тамара Федорівна 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Арцизький відділ культури, бібліотекар
9 16 Арнаут Олексій Федорович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Одеська залізниця, черговий станції
Соціалістична партія України
1 6 Арнаут Наталія Іванівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Острівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
Самовисування
1 1 Мілєва Людмила Михайлівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Острівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
2 3 Сейрик Володимир Афанасійович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ОФ ВАТ "Укртелеком", електромонтер
3 5 Мітков Петро Макарович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ОДЖПУЗ, тимчасово черговий
4 7 Сейрик Людмила Іванівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Острівненська сільська рада, прибиральниця
5 9 Мілєва Євдокія Федорівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, тимчасово не працює
6 13 Федченко Ольга Миколаївна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, тимчасово не працює



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"