Результати виборів депутатів ради

 Одеська область Арцизький район

Надеждівська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 7 43,8
Самовисування 5 31,3
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 2 12,5
Соціалістична партія України 2 12,5

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 1 Терзі Марія Антонівна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Надеждівська загальноосвітня школа І –ІІІ ст., директор
2 2 Делік Олена Яківна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Надеждівська сільська рада, бухгалтер
3 3 Буч Ніна Василівна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, ВАТ "Шампань України", бухгалтер
4 6 Куцарєв Іван Георгійович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Арцизька ветеринарна лікарня, завідуючий
5 7 Карагяур Тетяна Андріївна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, ВАТ "Шампань України", бригадир
6 12 Крута Лариса Дмитрівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Надеждівський дошкільний навчальний заклад , завідувач
7 16 Павлова Світлана Георгіївна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Надеждівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., заступник директора
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 11 Терзі Ніна Никифорівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", пенсіонер
2 13 Павалука Світлана Василівна 03.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", сільський клуб с. Надеждівка, завідуюча
Соціалістична партія України
1 14 Негру Микола Пантелійович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ВАТ "Шампань України", робітник
2 15 Климович Микола Гнатович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Надеждівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
Самовисування
1 4 Попова Євдокія Дем’янівна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, ВАТ "Шампань України", робітниця
2 5 Павлова Ольга Тимофіївна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, ДДУ "Сонечко", бухгалтер
3 8 Бончева Марія Михайлівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ВАТ "Шампань України", комірник
4 9 Бондаренко Владислав Власович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ВАТ "Шампань України", інженер
5 10 Братінова Людмила Петрівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ВАТ "Шампань України", заступник голови



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"