Результати виборів депутатів ради

 Одеська область Арцизький район

Задунаївська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 11 68,8
Самовисування 3 18,8
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 2 12,5

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 1 Нєнов Петро Іванович 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Задунаївська сільська рада, інструктор зі спорту
2 2 Ганчев Віктор Михайлович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, фермерське господарство "Христо Ботева", агроном
3 3 Вакаренков Федір Федорович 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, фермерське господарство "Христо Ботева", ветеринарний фельдшер
4 5 Малєва Зінаїда Афанасіївна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, загальноосвітня школа І-ІІІ ст., заступник директора
5 6 Стоянов Іван Миколайович 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, фермерське господарство "Христо Ботева", художник
6 7 Тодорова Тетяна Іванівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, фермерське господарство "Христо Ботева", бухгалтер
7 11 Волканова Олена Іванівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, сільська амбулаторія, лікар
8 12 Узун Єфросинія Іванівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, сільська амбулаторія, лікар
9 13 Нєнов Володимир Васильович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Задунаївська сільська рада, секретар
10 14 Михайлова Лілія Іванівна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, фермерське господарство "Христо Ботева", відділ кадрів
11 15 Бошков Віталій Федорович 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, фермерське господарство "Христо Ботева", механіза­тор
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 4 Мігова Зінаїда Іванівна 01.11.2010 Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", відділення зв’язку, начальник
2 9 Бянов Дмитро Миронович 01.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", приватний підприємець
Самовисування
1 8 Іванова Світлана Андріївна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, загальноосвітня школа І-ІІІ ст., прибиральниця
2 10 Бянов Дмитро Георгійович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
3 16 Гайдаржі Євген Дмитрович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець, ветеринарний лікар



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"