Результати виборів депутатів ради

 Закарпатська область Ужгородський район

Соловківська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 14 87,5
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 2 12,5

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 10 Товт Федір Альбертович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
2 14 Субота Михайло Васильович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ст. Есень ППВ ВЧД - 10, слюсар
Самовисування
1 1 Орос Калман Калманович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Соловківська загальноосвітня школа І ст., вчитель
2 2 Шош Золтан Золтанович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ДТГО "Львівська залізниця", оператор
3 3 Галас Ференц Ференцович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Ужгородське міжрегіональне управління водного господарства, машиніст
4 4 Шошв Елизавета Калманівна 05.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Соловківська сільська рада, начальник військово-облікового столу
5 5 Надь Микола Миколайович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Ужгородська ЦРЛ, водій
6 6 Ковач Едіта Берталанівна 05.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Соловківська загальноосвітня школа І ст., вчитель
7 7 Надь Олександр Шандорович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, прикордонна застава "Саловка", водій
8 8 Шомоді Ібоя Степанівна 05.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Соловківська сільська рада, секретар
9 9 Шовш Жолт Елекович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Ужгородське міжрегіональне управління водного господарства, машиніст
10 11 Йонаш Янош Франтишекович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Есенський будинок культури, директор
11 12 Субота Іван Васильович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ВОЧД -5, машиніст
12 13 Талапа Михайло Юрійович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ППВ ст. Есень , начальник
13 15 Субота Віктор Васильович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ППВ ст. Есень , машиніст
14 16 Сенькін Володимир Володимирович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"