Результати виборів депутатів ради

 Закарпатська область Ужгородський район

Малодобронська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 18
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 18

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 18 100

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
1 1 Гал Аніко Йожефівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Малодобронська амбулаторія загальної практики - сімейної медицини, медсестра
2 2 Балог Гейза Людвикович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с. В.Добронь, оператор газового котла
3 3 Молнар Аттіла Міклошович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с. М.Добронь, вчитель
4 4 Дьордяк Валерія Гейзівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Малодобронська сільська рада, секретар
5 5 Вараді Віктор Ернестович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, фермерське господарство "Вараді", голова
6 6 Ускаі Федір Федорович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, пенсіонер
7 7 Ур Олександр Данилович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, В.Добронська ветеринарна дільниця, ветлікар
8 8 Шольмош Тібор Елемерович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, сільський клуб с.Мала Добронь, завідуючий
9 9 Гал Лайош Микулашович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
10 10 Гал Тамаш Карлович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
11 11 Ур Віктор Андрійович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, загальноосвітня школа І-ІІ ст. с. Тисаагтелек, директор
12 12 Балог Олександр Олегсандрович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Закарпатська реформатська церква, місіонер
13 13 Шаркезі Тібор Емілович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, фермерське господарство "Шаркезі", голова
14 14 Надь Йолана Яношівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, тимчасово не працює
15 15 Надь Василь Васильович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
16 16 Сенькіна Мар’яна Іванівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, сільський клуб с.Демечі, завідуюча
17 17 Кушнір Ганна Михайлівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, приватний підприємець
18 18 Маркович Михайло Петрович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, локомотивне депо м.Чоп, водій



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"