Результати виборів депутатів ради

 Закарпатська область Ужгородський район

Галоцька сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 15 93,8
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 1 6,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 3 Варга Берталон Берталонович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
Самовисування
1 1 Ладані Ілона Людвиківна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, пенсіонер
2 2 Пасторницька Павлина Габорівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Галоцька сільська рада, землевпорядник
3 4 Неметі Ольга Іванівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Галоцька сільська рада, секретар
4 5 Товт Єва Федорівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Галоцька сільська рада, головний бухгалтер
5 6 Молнар Іштван Іштванович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, фермерське господарство “Гермат", голова
6 7 Балог Іштван Степанович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, “Джонсонс Контроль України", обслуговуючий персоналом дільниці
7 8 Кампов Іван Іванович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
8 9 Товт Жигмонд Іванович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, фермерське господарство “Панда", голова
9 10 Євчак Янош Юлійович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Соціалістичної партії України, тимчасово не працює
10 11 Ченгері Людвиг Людвигович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ВРБК “Райагробуд", плотник
11 12 Цап Катерина Йосипівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Галоцька сільська рада, обліковець військового столу
12 13 Галаш Михайло Михайлович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ПП "Екселент", тихнічний працівник
13 14 Василь Юлій Юлійович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, “Ужгород-тепло", токар
14 15 Кенгерц Єва Золтанівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, тимчасово не працює
15 16 Риган Степан Михайлович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, фермерське господарство "Альфа", голова



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"