Результати виборів депутатів ради

 Хмельницька область Дунаєвецький район

Січинецька сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 18 90
Народна Партія 1 5
Партія Християнсько-Демократичний Союз 1 5

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Народна Партія
1 6 Надвірняк Володимир Іванович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ДЕД-625, зав.складом
Партія Християнсько-Демократичний Союз
1 19 Боднарчук Лілія Василівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії Християнсько-Демократичний Союз, загальноосвітня школа І-ІІ ст., вчитель
Самовисування
1 1 Крупельницька Леся Петрівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Від.Почтовзв’язку, поштар
2 2 Рапацька Тетяна Миколаївна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, приватний підприємець, магазин «Тетяна»
3 3 Костирін Віктор Олександрович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Дит.садок, кочегар
4 4 Севастьянова Антоніна Володимирівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Сільська рада, секретар
5 5 Лесик Тетяна Володимирівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Центр.бібліотека, бібліотекар
6 7 Костюк Марія Миколаївна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, приватний підприємець
7 8 Маратова Валентина Юріївна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, приватний підприємець
8 9 Коломієць Олександр Валентинович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Дунаєв РЕМ, нач.дільниці
9 10 Білецька Валентина Миколаївна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Січинці фельдшерсько-акушерський пункт, фельдшар
10 11 Горголюк Олександр Миколайович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ПП Техавто, керівник ПТК
11 12 Паразінська Валентина Борисівна 02.11.2010 Освіта вища, член Народно-демократичної партії (НДП), пенсіонер
12 13 Саварин Любов Вікторівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Магазин "Тетяна", продавець
13 14 Січинський Микола Петрович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
14 15 Зайцев Андрій Вікторович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Сільхозуправління, агент
15 16 Олійник Алла Михайлівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Клуб с.Панасівка, зав. клубом
16 17 Вербіцка Валентина Євгенівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Панасівський фельдшерсько-акушерський пункт, фельдшар
17 18 Муляр Леонід Миколайович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Хмельн обленерго, електрик
18 20 Павзенюк Анатолій Володимирович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Управ.Агропром.розвитку, юрист консультант



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"