Результати виборів депутатів ради

 Хмельницька область Шепетівський район

Хролинська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 7 43,8
Самовисування 7 43,8
Єдиний Центр 1 6,3
Народна Партія 1 6,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Єдиний Центр
1 16 Юзькова Євгена Василівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Савицький фельдшерсько-акушерський пункт, мол. медсестра
Народна Партія
1 8 Дячук Віктор Миколайович 05.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , Траулинська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., майстер по ремонту
Партія регіонів
1 2 Чмир Лідія Михайлівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Хролинська сільська рада, секретар
2 5 Поліщук Анатолій Якович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Хролинська загальноосвітня школа І-ІІ ст., вчитель
3 6 Артерчук Ніла Степанівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Траулинський клуб, завідувач
4 9 Мельник Тамара Миколаївна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Траулинська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., техпрацівник
5 11 Кузьомко Ірина Миколаївна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, В. Медведівська сільська бібліотека, завідувач
6 12 Шикерук Надія Михайлівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Хролинське поштове відділення, листоноша
7 15 Харченко Інна Іллівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, тимчасово не працює
Самовисування
1 1 Парфенюк Олена Миколаївна 05.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", ЦПЗ №3 м. шепетівка, оператор компютерного набору
2 3 Ліщинський Сергій Юрійович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
3 4 Мазурець Світлана Степанівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, СТОВ “Добробут", зав. фермою
4 7 Демич Григорій Лук’янович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, СТОВ “Добробут", бригадир тракторної бригади
5 10 Фом’юк Анатолій Вікторович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ПМК №181, головний механік
6 13 Мудра Ольга Іванівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, В. Медведівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
7 14 Лось Оксана Миколаївна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Шепетівське рай. упр. Агропромислового розвитку, бухгалтер



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"