Результати виборів депутатів ради

 Хмельницька область Шепетівський район

Судилківська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 30
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 30

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 26 86,7
Народна Партія 2 6,7
Партія регіонів 2 6,7

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Народна Партія
1 1 Андрощук Людмила Іванівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Судилківський ДНЗ, вихователь
2 25 Токмакова Людмила Владиславівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Судилківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., медсестра
Партія регіонів
1 7 Грицай Галина Михайлівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Судилківська сільська рада, спеціаліст з питань бухгалтерського обліку
2 10 Денищук Валентина Степанівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Судилківська сільська рада, бухгалтер
Самовисування
1 2 Артерчук Петро Анатолійович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Мед. Пункт ПЧ-18, завідуючий
2 3 Безулий Олександр Миколайович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", СДПЧ-6
3 4 Бігун Юрій Володимирович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", приватний підприємець
4 5 Болюх Сергій Дмитрович 02.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", ТОВ “Овочевий дім Поділля", заступник директора
5 6 Верхогляд Іван Григорович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, пенсіонер
6 8 Грицай Микола Миколайович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", ВАТ “Шепетівський м’ясокомбінат"
7 9 Гунько Володимир Миколайович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", приватний підприємець
8 11 Довбня Віктор Володимирович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ПП “Врожай — Агро 1", заступник директора
9 12 Заєць Воодимир Олександрович 02.11.2010 Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", приватний підприємець
10 13 Кацюрина Василь Володимирович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, охоронець
11 14 Ковальський Олександр Семенович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина"
12 15 Колесник Микола Дмитрович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ВЧД - 6
13 16 Коновалов Віктор Євгенійович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", ШВК - 98
14 17 Котик Тетяна Миколаївна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Судилківська сільська рада
15 18 Лінник Юрій Петрович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ВАТ “Шепетівський м’ясокомбінат", водій
16 19 Магдюк Любов Олександрівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна
17 20 Михальчук Юрій Григорович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", В/Ч
18 21 Мугиль Людмила Володимирівна 02.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", приватний підприємець
19 22 Нестерук Алла Анатоліївна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Шепетівська ЦРЛ, молодша медсестра
20 23 Островський Валерій Володимирович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, пенсіонер
21 24 Попов Руслан Сергійович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", водій
22 26 Фещин Василь Васильович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, приватний підприємець
23 27 Фещин Дмитро Васильович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина"
24 28 Фещина Інна Василівна 02.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", приватний підприємець
25 29 Ханич Микола Миколайович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Шепетівська дистанція колії, електромонтер
26 30 Шуляк Віталій Леонідович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ВЧ А-2007



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"