Результати виборів депутатів ради

 Хмельницька область Шепетівський район

Городнявська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Народна Партія 7 43,8
Партія регіонів 7 43,8
Самовисування 2 12,5

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Народна Партія
1 3 Бернацька Зофія Болеславівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народної партії , Народна партія, керівник секретаріату
2 8 Нюнько Вадим Володимирович 01.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , Дубіївська загальноосвітня школа І-ІІ ст., вчитель
3 11 Климчук Віктор Васильович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народної партії , ДП "Сяйво", водій
4 13 Литвинюк Валентина Іванівна 01.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , Червоноцвітська загальноосвітня школа І-ІІ ст., педагог-організатор
5 14 Поплавський Олександр Анатолійович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народної партії , ДП "Шепетівськийлісгосп", технік лісового господарства
6 15 Матвійчук Віктор Трохимович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народної партії , ДП "Шепетівськийлісгосп", майстер лісу
7 16 Бершеда Наталія Володимирівна 01.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , Червоноцвітська загальноосвітня школа І-ІІ ст., вчитель
Партія регіонів
1 1 Андрощук Любов Петрівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Городнявський дошкільний навчальний заклад, кухар
2 2 Андрощук Тамара Василівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Городнявська сільська рада, головний бухгалтер
3 4 Стремедловська Олена Миколаївна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Пожежно-страхова компанія, агент
4 5 Порубенська Валентина Францівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Городнявська сільська рада, секретар
5 6 Мастерук Анатолій Миколайович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Шепетівське лісокомунальне підприємство, майстер лісу
6 10 Вихівський Володимир Станіславович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Славутський сиркомбінат, приймальник молока
7 12 Савчук Тетяна Ростиславівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Городнявська сільська рада, спеціаліст з питань комунальної власності землевпорядкування
Самовисування
1 7 Бузиль Василь Миколайович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Городнявський навчально-виховний комплекс, завгосп
2 9 Гончаренко Віктор Юрійович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Єдиного Центру, приватний підприємець



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"