Результати виборів депутатів ради

 Хмельницька область Чемеровецький район

Сокиринецька сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Народна Партія 7 43,8
Самовисування 7 43,8
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 2 12,5

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Народна Партія
1 1 Кравець Наталія Миколаївна 03.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , Голенищівська школа-інтернат, педагог
2 2 Процков Анатолій Іванович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народної партії , м.Київ, тракторист
3 3 Романишин Микола Іванович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народної партії , Оболонь-Агро, тракторист
4 6 Дудко Марія Олександрівна 03.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , Сокиринецький дитячий садок, завідувач дитячим садком
5 11 Яцух Олександр Васильович 03.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , Оболонь-Агро, інженер
6 12 Імінова Алла Василівна 03.11.2010 Освіта середня, член Народної партії , с.Сокиринці, соц.працівник
7 16 Полянська Любов Богданівна 03.11.2010 Освіта середня, член Народної партії , с.Збриж, менеджер по заготівлі молока “Чортків сир”
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 8 Шмирко Наталія Олександрівна 03.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Оболонь-Агро, завідуюча фермою
2 10 Адамчук Юрій Васильович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", приватний підприємець
Самовисування
1 4 Марков Михайло Іванович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Сокиринецька дільнича лікарня, лікар
2 5 Муращик Тетяна Миколаївна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Сокиринецька Школа І-ІІІ ст., педагог
3 7 Гоменюк Олександр Васильович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Селищна рада, секретар
4 9 Лозовий Микола Миколайович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Оболонь-Агро, шофер
5 13 Музика Марія Іванівна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Оболонь-Агро, комірник
6 14 Сотник Борис Анатолійович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, пенсіонер
7 15 Лацко Алла Миколаївна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, с.Збриж, директор ПСК “Відродження”



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"