Результати виборів депутатів ради

 Хмельницька область Чемеровецький район

Гусятинська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 16 100

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
1 1 Поліщук Антоніна Станіславівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Філіля ВАТ "Ощадбанк, контролер-касир
2 2 Малькут Михайло Степанович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ПОП "Незалежність", завідувач гаражами
3 3 Комарніцька Ольга Іванівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Гусятинська сільська рада, землевпорядчик
4 4 Лопатюк Надія Василівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Гусятинський економічний коледж, викладач іноземних мов
5 5 Пасічник Жанна Миколаївна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Гусятинська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
6 6 Решетило Валентина Степанівна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює
7 7 Чорна Валентина Антонівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Гусятинське районне споживче товариство, контролер ринку
8 8 Ішенко Неля Андріївна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Гусятинська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель музики
9 9 Корневич Ольга Іванівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Гусятинська сільська рада, секретар
10 10 Сокальський Олег Іванович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Фірма "Мрія-центр" с.Васильківці, менеджер
11 11 Максимів Віта Вікторівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Гусятинська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., заступник з навчальної частини
12 12 Баліцький Анатолій Станіславович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, пенсіонер
13 13 Ляскович Віктор Михайлович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Чемеровецьке АТП №16847, водій
14 14 Луценко Лариса Іванівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Гусятинська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., бібліотека
15 15 Ішенко Неля Андріївна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Гусятинська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель музики
16 16 Яцентюк Галина Іванівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, тимчасово не працює



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"