Результати виборів депутатів ради

 Хмельницька область Чемеровецький район

Гуківська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 18
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 18

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 15 83,3
Народна Партія 3 16,7

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Народна Партія
1 3 Ласій Віктор Миколайович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народної партії , Будинок культури, директор
2 5 Дума Людмила Анатоліївна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народної партії , Гуківська сільська рада, начальник військово-облікового столу
3 15 Николін Лілія Петрівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Гуківська лікарська амбулаторія, акушер
Самовисування
1 1 Якобчук Лариса Петрівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, СТОВ "Нива", головний зоотехнік
2 2 Хоцянівський Віктор Іванович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ТОВ "Долинівський щебеневий завод", механік
3 4 Грицюк Володимир Павлович 15.11.2010 Освіта вища, член Єдиного Центру, Гуківська лікарська амбулаторія, головний лікар
4 6 Бучок Ганна Володимирівна 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ПСК "Надзбруччя" магазин ТПП, директор - продавець
5 7 Мазур Юрій Олексійович 03.11.2010 Освіта вища, член Соціалістичної партії України, Гуківська загальноосвітня школа, завгосп
6 8 Парніцька Інна Олександрівна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, приватний підприємець
7 9 Соколовська Валентина Станіславівна 03.11.2010 Освіта вища, член Соціалістичної партії України, Гуківська сільська рада, секретар
8 10 Сухоставський Віктор Миколайович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
9 11 Харевський Віктор Броніславович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Соціалістичної партії України, СТОВ "Нива", бухгалтер
10 12 Дольна Алла Савелівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Мар’янівський фельшерсько-акушерський пункт, завідуюча
11 13 П’янківський Сергій Казимирович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Фермерське господарство "Троянда", фермер
12 14 Кунінець Анатолій Степанович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, ТОВ "Оболонь-Агро", фельшер
13 16 Гучок Людмила Василівна 03.11.2010 Освіта вища, член Соціалістичної партії України, Фермерське господарство "Іскра", голова
14 17 Оконний Олександр Пилипович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ПП "Авангард-Агролюкс", водій
15 18 Пустій Василь Володимирович 03.11.2010 Освіта середня, член Комуністичної партії України, ПП "Авангард-Агролюкс", бригадир тракторної бригади



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"