Результати виборів депутатів ради

 Хмельницька область Хмельницький район

Олешинська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 18 90
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода" 1 5
Політична партія "Сильна Україна" 1 5

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода"
1 2 Богуцький Юрій Михайлович 03.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Свобода" , тимчасово не працює
Політична партія "Сильна Україна"
1 7 Беринда Андрій Васильович 03.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", студент
Самовисування
1 1 Вовк Віра Іванівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Іванковецький НВК, вчитель
2 3 Гринчук Руслан Степанович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ВАТ "Укртелеком", електромонтер
3 4 Сігутіна Ганна Макарівна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Олешинська с/р, соц . працівник
4 5 Дикий Олександр Анатолійович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
5 6 Купа Сергій Васильович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ТОВ "Буд-Альянс груп", геодезист
6 8 Петляк Тетяна Володимирівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, фельдшерсько-акушерський пункт, акушер
7 9 Вознюк Олександр Йосипович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
8 10 Осядлий Віталій Станіславович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, АГМКСТ 1 м. Хмельницький, оператор
9 11 Мазур Тетяна Іванівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Олешинська с/р, секретар
10 12 Марченко Віталій Анатолійович 12.02.2012 Освіта вища, член Партії "Солідарність", ДТГО "Південно-західна залізниця", ДН-3 ст. Гречани, регулювальник швидкості руху вагонів
11 13 Добренький Сергій Миколайович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Іванковецький НВК, вчитель
12 14 Грицина Сергій Дмитрович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ГУ МНСУ, водій
13 15 Панасюк Людмила Василівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Іванковецький НВК, заст. Дир.
14 16 Макарова Ганна Миколаївна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Укрпошта, листоноша
15 17 Демчишина Антоніна Романівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, тимчасово не працює
16 18 Гвоздь Ганна Сергіївна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Укрпошта, листоноша
17 19 Басько Микола Дем’янович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Хмельницький КООП "Агровик", голова
18 20 Кучер Наталія Євгенівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, РТЦОНГ, соцпрацівник



Округ Прізвище, ім'я, по батькові Відомості про вибулих Дата обрання Дата зняття Дата реєстрації Дата вибуття Причина
Самовисування
12 Палянца Тетяна Іванівна Освіта середня спеціальна, позапартійна, Олешинська с/р, рахівник-касир, 03.11.2010 04.11.2010 12.12.2011

 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"