Результати виборів депутатів ради

 Хмельницька область Хмельницький район

Копистинська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 16 80
Народна Партія 4 20

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Народна Партія
1 12 Корнійчук Владислав Васильович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ТОВ “Хліббуд", директор
2 16 Яськова Тамара Володимирівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, КП “Комунальник"СБ", юрист
3 17 Сис Йосип Станіславович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
4 19 Стаднічук Микола Леонідович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, пенсіонер
Самовисування
1 1 Сухоряба Володимир Романович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Копистинський навчально-виховний комплекс, вчитель
2 2 Швець Леонід Дмитрович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ПП "ХХІ Вік Плюс"
3 3 Широка Галина Петрівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ТОВ “ Камаз", охороник
4 4 Білик Віктор Васильович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, пенсіонер
5 5 Попова Наталія Володимирівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Копистинська сільська рада, секретар
6 6 Онищак Людмила Анатоліївна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Богданівецький дошкільний навчальний заклад, завідуюча
7 7 Самчишин Степан Максимович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Хмельницька школа-інтернат №2, водій
8 8 Загребельний Василь Дмитрович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Богданівецький дошкільний навчальний заклад, оператор котельні
9 9 Коваль Микола Васильович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
10 10 Швець Віталій Володимирович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Хмельницький район електромереж, водій
11 11 Мировський Анатолій Іванович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ТОВ “Глобо ЛТД", водій
12 13 Рудницький Олександр Чеславович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Богданівецький комбінат хлібопродуктів, начальник млина
13 14 Юдін Валерій Юрійович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, приватний підприємець
14 15 Волкова Інна Петрівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, приватний підприємець
15 18 Федорук Василь Анатолійович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Фермерське господарство "Маїсс", заступник директора
16 20 Потапкін Іван Іванович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"