Результати виборів депутатів ради

 Хмельницька область Хмельницький район

Грузевицька сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 20 100

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
1 1 Наконечний Юрій Миколайович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ЛТД "Класт Карго", мерчендайзер
2 2 Петрів Любов Михайлівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Грузевицька сільська рада, секретар
3 3 Сідлецька Ольга Миколаївна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Дитячий содочок с.Грузевиця, вихователь
4 4 Побута Наталія Миколаївна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Грузевицька загальноосвітня школа, вчитель
5 5 Ткачук Надія Володимирівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Грузевицька загальноосвітня школа, вчитель
6 6 Гончар Юрій Валерійович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
7 7 Бліндар Юрій Михайлович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Д/П "Новатор", охоронець
8 8 Совінська Оксана Іванівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Чорноострівська РЛ, медична сестра
9 9 Гулько Анатолій Броніславович 04.11.2010 Освіта середня, член Конгресу Українських Націоналістів, пенсіонер
10 10 Свірщ Олександр Валерійович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Автомойка "Авіо", адміністратор
11 11 Юськов Сергій Степанович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ВАТ "Укрнафта", оператор ІІІ розряду
12 12 Дмитришина Наталія Павлівна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, ХОПТД, працівник кухні
13 13 Білоус Олександр Іванович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, АРЗ СП УМНС України, охоронець
14 14 Кондратюк Микола Костянтинович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Кондратюк МК, голова ферерського господарства
15 15 Кондратюк Костянтин Петрович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Кондратюк ПК, керівник ферерського господарства
16 16 Завальнюк Олексій Анатолійович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ДЕПО ст. Гречани, машиніст-інструктор
17 17 Златогурський Олег Олександрович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ПП "Златтермобуд", директар
18 18 Зарічнюк Людмила Миколаївна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Чорноострівський аграрний ліцей, вчитель
19 19 Боровицький Андрій Павлович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, пенсіонер
20 20 Чемеринська Оксана Юріївна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Господарський суд Хмельницької області, начальник статистичного відділу



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"