Результати виборів депутатів ради

 Хмельницька область Старосинявський район

Ожарівська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 15
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 15

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Народна Партія 8 53,3
Самовисування 3 20
Єдиний Центр 1 6,7
Партія регіонів 1 6,7
Політична партія "Сильна Україна" 1 6,7
Соціалістична партія України 1 6,7

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Єдиний Центр
1 9 Гуменна Надія Миколаївна 01.11.2010 Освіта вища, член Єдиного Центру, Пишецька загальноосвітня школа, вчитель
Народна Партія
1 2 Пасічник Олександр Іванович 01.11.2010 Освіта середня, член Народної партії , ВП Надія, тракторист
2 6 Тимофієв Григорій Павлович 01.11.2010 Освіта середня, член Народної партії , ВП Надія, завферма
3 7 Нестерук Тетяна Володимирівна 01.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , ВП Надія, бухгалтер
4 8 Козлик Любов Максимівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народної партії , пенсіонер
5 10 Козлик Людмила Мефодіївна 01.11.2010 Освіта середня, член Народної партії , Ожарівська с/рада, секретар
6 11 Смаль Володимир Григорович 01.11.2010 Освіта середня, член Народної партії , ВП Надія, тракторист
7 12 Козлик Микола Васильович 01.11.2010 Освіта середня, член Народної партії , ВП Надія, різноробочий
8 13 Шматлай Сергій Миколайович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народної партії , ВП Надія, старший бухгалтер
Партія регіонів
1 5 Русенький Валерій Аськович 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Одноосібник
Політична партія "Сильна Україна"
1 1 Сухомлінова Людмила Леонідівна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, ВП Надія, повар
Соціалістична партія України
1 15 Мороз Олег Васильович 01.11.2010 Освіта вища, член Соціалістичної партії України, Пишецька загальноосвітня школа, вчитель
Самовисування
1 3 Якимчук Іван Васильович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ВП Надія, різнороб
2 4 Стаднік Алла Серафимівна 01.11.2010 Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Відділення зв’язку, завпоштою
3 14 Германова Юлія Алізорівна 14.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Пишецький сільский клуб, завклуб



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"