Результати виборів депутатів ради

 Хмельницька область Старокостянтинівський район

Миролюбненська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 18
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 18

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 10 55,6
Народна Партія 4 22,2
Партія регіонів 2 11,1
Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка" 2 11,1

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Народна Партія
1 2 Дацюк Тамара Олександрівна 04.11.2010 Освіта середня, член Народної партії , Бібліотека с. Миролюбне, бібліотекар
2 11 Шевчук Володимир Вікторович 04.11.2010 Освіта середня, член Народної партії , Енселко, охоронець
3 14 Ковпак Віктор Анатолійович 04.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , Новоселицький ПАЛ, заступник директора по НВР
4 15 Романюк Наталія Володимирівна 04.11.2010 Освіта середня, член Народної партії , Новоселицький ПАЛ, інспектор по кадрах
Партія регіонів
1 6 Косюк Олександр Вікторович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ФГ "Власник", управляючий
2 18 Якимчук Оксана Василівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ДНЗ "Сонечко" с.Підгірне, вихователь
Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка"
1 10 Антонішина Інна Вікторівна 04.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка", ПП "Гетьман", секретар-ком’ютерник
2 12 Крисько Олександр Васильович 04.11.2010 Освіта середня, член Політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка", Морозівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., слюсар-кочегар
Самовисування
1 1 Мілецька Леся Михайлівна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, фельдшерсько-акушерський пункт, зав. ФАП
2 3 Вознюк Інна Василівна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Відділення зв’язку, зав відділенням зв’язку
3 4 Валащук Надія Семенівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Миролюбненська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
4 5 Грабчук Микола Олексійович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Миролюбненська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., оператор
5 7 Тимощук Поліна Володимирівна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Миролюбленська сільська рада, соціальний педагог
6 8 Гладчук Василь Іванович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Новоселицький ПАЛ, викладач
7 9 Соломюк Ірина Олексіївна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Миролюбленська сільська рада, касир
8 13 Пахарчук Леонід Іванович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, РМС с.Новоселиця, технік-рибовод
9 16 Мельник Марія Василівна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Миролюбленська сільська рада, секретар
10 17 Соколовська Галина Володимирівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Підгірнянська загальноосвітня школа І-ІІ ст., директор школи



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"