Результати виборів депутатів ради

 Хмельницька область Старокостянтинівський район

Ладигівська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 10 62,5
Народна Партія 3 18,8
Єдиний Центр 1 6,3
Партія регіонів 1 6,3
Партія Християнсько-Демократичний Союз 1 6,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Єдиний Центр
1 9 Антощук Зоя Василівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Єдиного Центру, ПП Ладиги, комірник
Народна Партія
1 1 Малярчук Катерина Василівна 05.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , СГК "Щорса", бухгалтер
2 5 Христофорова Наталія Михайлівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Ладигівська с/р, секретар
3 8 Іванова Тетяна Володимирівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народної партії , ДНЗ "Малятко", завідуюча
Партія регіонів
1 15 Савінська Оксана Олександрівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, ПП Ладиги, бухгалтер
Партія Християнсько-Демократичний Союз
1 11 Бачук Оксана Василівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії Християнсько-Демократичний Союз, Ладигівська с/р, бухгалтер
Самовисування
1 2 Струменський Володимир Миколайович 05.11.2010 Освіта незакінчена вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", СГК "Щорса", зав майстернею
2 3 Баранецька Олена Володимирівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Ладигівська СБК, директор
3 4 Дубина Лариса Віталіївна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, СГК "Щорса", ветеринар
4 6 Поступальська Валентина Іванівна 05.11.2010 Освіта середня, позапартійна, ВПЗ Ладиги, листоноша
5 7 Білий Володимир Григорович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, СГК "Щорса", зоотехнік
6 10 Попадюк Галина Петрівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, приватне підприємство
7 12 Філунець Михайло Іларіонович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", СГК "Щорса", автомеханік
8 13 Довгальська Наталія Іванівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Хмельницька МСБ, молокозбирач
9 14 Нікітюк Сергій Дем’янович 05.11.2010 Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", тимчасово не працює
10 16 Кренц Тетяна Анатоліївна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", ВПЗ Ладиги, листоноша



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"