Результати виборів депутатів ради

 Хмельницька область Старокостянтинівський район

Губчанська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 5 31,3
Самовисування 5 31,3
Політична партія "Сильна Україна" 3 18,8
Комуністична партія України 2 12,5
Народна Партія 1 6,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 9 Янкевич Микола Анатолійович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Комуністичної партії України, Зеленці МЧС, пожежник
2 16 Олійник Ганна Миколаївна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Комуністичної партії України, ГОРПО, продавець
Народна Партія
1 14 Носатова Оксана Миколаївна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Клуб с.Мальки, завідуюча
Партія регіонів
1 3 Гаращук Володимир Іванович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, тимчасово не працює
2 6 Янзюк Надія Василівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, тимчасово не працює
3 7 Цісарук Петро Миколайович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, СТОВ "Сокіл", зав склад
4 10 Шевчук Володимир Іванович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, тимчасово не працює
5 15 Гаєвський Валерій Вікторович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, тимчасово не працює
Політична партія "Сильна Україна"
1 5 Миклуш Микола Петрович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Губчанська загальноосвітня школа, сезонний кочегар
2 11 Лукашук Сергій Сергійович 01.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", Старокостянтинівцукор, оператор ЕОМ
3 13 Дячук Олексій Сергійович 01.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", Старокостянтинівська нафтобаза, товаровід
Самовисування
1 1 Гаврилюк Віктор Іванович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Сільський будинок культури, директор
2 2 Крещенко Леонід Петрович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Губчанська загальноосвітня школа, завгосп
3 4 Ткачук Надія Степанівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Губчанська сільська рада, секретар
4 8 Левчук Світлана Олександрівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Фермерське господарство "Віоріка", бухгалтер
5 12 Гнатюк Любов Василівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Губчанська сільська рада, бухгалтер



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"