Результати виборів депутатів ради

 Хмельницька область Старокостянтинівський район

Григорівська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 18
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 18

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Народна Партія 8 44,4
Партія регіонів 5 27,8
Політична партія "Сильна Україна" 2 11,1
Самовисування 2 11,1
Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка" 1 5,6

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Народна Партія
1 7 Крупська Наталія Михайлівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народної партії , Григорівська сільська рада, рахівник
2 11 Гаврилюк Ніна Володимирівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народної партії , фельдшерсько-акушерський пункт с. Воронківці, завідуюча
3 12 Янковський Андрій Андрійович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Настоятель храму с.Воронківці, священослужитель
4 13 Шпаченко Сергій Володимирович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Настоятель храму с.Немиренці, священослужитель
5 14 Омелянюк Тетяна Іллівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народної партії , ПОП "Реал", завідуюча складом
6 15 Янковський Валерій Миколайович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народної партії , ТОВ" Подільський бекон", водій
7 17 Гаврилюк Микола Петрович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ПОП "Реал", водій
8 18 Прокопюк Віктор Іванович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народної партії , ТОВ "Подільський бекон", головний інженер
Партія регіонів
1 1 Дідик Михайло Данилович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
2 3 Катревич Юрій Романович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Григорівська загальноосвітня школа, кочегар
3 6 Пріказчиков Олександр Леонідович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ФГ ВМС, водій
4 9 Крутобера Тетяна Степанівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Григорівська загальноосвітня школа, вчитель
5 16 Прудкий В’ячеслав Васильович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ТОВ "Подільський бекон", директор
Політична партія "Сильна Україна"
1 2 Гадайчук Наталія Петрівна 01.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", тимчасово не працює
2 5 Горбалюк Галина Володимирівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Політичної партії "Сильна Україна", Григорівська бібліотека, зав бібліотеки
Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка"
1 4 Якимовський Віталій Михайлович 01.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка", приватне підприємство
Самовисування
1 8 Якимовська Галина Семенівна 05.06.2011 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Григорівська сільська рада, секретар
2 10 Камінярська Ніна Петрівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Старокостянтинівський територіальний центр, соціальний працівник



Округ Прізвище, ім'я, по батькові Відомості про вибулих Дата обрання Дата зняття Дата реєстрації Дата вибуття Причина
Народна Партія
8 Дідик Марія Володимирівна Освіта середня спеціальна, позапартійна, пенсіонер 01.11.2010 02.02.2011

 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"