Результати виборів депутатів ради

 Хмельницька область Славутський район

Улашанівська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 17 85
Комуністична партія України 3 15

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 1 Карпюк Іван Дмитрович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, пенсіонер
2 13 Шмаков Олександр Петрович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, пенсіонер
3 20 Поліщук Любов Миколаївна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, с.Вачів, соцпрацівник
Самовисування
1 2 Говоркова Тамара Іванівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, пенсіонер
2 3 Шемчук Валентина Дмитрівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Славутський територіальний центр, соціальний працівник
3 4 Семенчук Валентина Михайлівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Улашанівська сільська рада, секретар
4 5 Більчинська Надія Василівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Улашанівська лікарняна амбулаторія, фельдшер
5 6 Комар Василь Євгенович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, с.Улашанівка, приватний підприємець
6 7 Комар Олена Іванівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Улашанівський НВК, директор
7 8 Поліщук Світлана Володимирівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Улашанівський НВК, вихователь
8 9 Семенчук Петро Степанович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Улашанівський НВК, вчитель
9 10 Теслюк Олена Володимирівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Улашанівське КП, продавець
10 11 Лясоцький Сергій Вікторович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Улашанівський НВК, вчитель
11 12 Ребіцький Олександр Олексійович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, с. Перемишль, приватний підприємець
12 14 Фокін Василь Петрович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, пенсіонер
13 15 Гнатюк Олег Олексійович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Перемишльський НВК, вчитель
14 16 Бондарук Єлизавета Василівна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Улашанівська сільська рада, землевпорядник
15 17 Яковчук Володимир Миколайович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Перемишльський НВК, вчитель
16 18 Білоус Антоніна Василівна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Вачівський ФП, молодша медсестра
17 19 Поліщук Ганна Петрівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Улашанівська сільська рада, бухгалтер



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"