Результати виборів депутатів ради

 Хмельницька область Славутський район

Старокривинська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 10 62,5
Народна Партія 4 25
Комуністична партія України 1 6,3
Політична партія "Сильна Україна" 1 6,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 8 Гуменюк Тетяна Василівна 01.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, Старокривинська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель математики
Народна Партія
1 1 Ткачук Андрій Петрович 01.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , ДП "Славутський лісгосп" Нетішинське лісництво, в.о. лісничого
2 4 Семенюк Ольга Іванівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Старокривинська сільська рада, секретар
3 6 Клименко Ольга Віталіївна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Старокривинській будинок культури, художній керівник
4 7 Романюк Світлана Петрівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Старокривинська амбулаторія, акушерка
Політична партія "Сильна Україна"
1 2 Антоню Сергій Вікторович 01.11.2010 Освіта середня, член Політичної партії "Сильна Україна", Шепетівська дистанція колії, бригадир колії
Самовисування
1 3 Остапчук Олег Федорович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Хмельницька АЕС, майстер
2 5 Шолудбко Віктор Васильович 10.01.2011 позапартійний, ВАТ "Волинь-Цемент", заступник начальника гірничого цеху
3 9 Шпак Роман Вікторович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Спортивна школа КДЮСШ м. Нетішин, тренер
4 10 Кудринський Володимир Павлович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, пенсіонер
5 11 Мазярко Сергій Яковлевич 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ТзОВ "Моноліт-Кривин", директор
6 12 Пилипчук Микола Володимирович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Хмельницька АЕС, електрослюсар
7 13 Коломійчук Ігор Сергійович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
8 14 Ковальчук Ігор Валентинович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Хмельницька АЕС
9 15 Юрець Сергій Іванович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
10 16 Штиба Віктор Опанасович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"