Результати виборів депутатів ради

 Хмельницька область Славутський район

Крупецька сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 9 56,3
Комуністична партія України 7 43,8

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 1 Сосонюк Олександр Олександрович 01.11.2010 Освіта середня, член Комуністичної партії України, Крупецький НВК, охоронець
2 5 Гончарук Світлана Володимирівна 01.11.2010 Освіта середня, член Комуністичної партії України, Крупецький НВК, помічник вихователя
3 12 Кучевський Григорій Онуфрійович 01.11.2010 Освіта середня, член Комуністичної партії України, пенсіонер
4 13 Линок Володимир Мартинович 01.11.2010 Освіта середня, член Комуністичної партії України, пенсіонер
5 14 Клімчук Володимир Васильович 01.11.2010 Освіта середня, член Комуністичної партії України, с.Полянь баластний кар’єр, газозварювальник
6 15 Самчук Ольга Вікторівна 01.11.2010 Освіта середня, член Комуністичної партії України, Славутська ЦРЛ, медсестра
7 16 Гнатюк Юрій Вікторович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Славутський лісгосп, помічник рамника
Самовисування
1 2 Бережна Тетяна Миколаївна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Крупецький НВК, директор
2 3 Шмат Любов Володимирівна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, приватний підприємець
3 4 Тарасюк Олег Леонідович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ПП Федотов, монтажник
4 6 Семенчук Зоя Констянтинівна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Крупецька сільська рада, спеціаліст по земельним питанням
5 7 Бойчак Дмитро Володимирович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, "Укрінкомбуд", заступник директора
6 8 Гаврилюк Валентина Василівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Крупецький НВК, вчитель
7 9 Панчук Віталій Васильович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Станція Славута - 2, складач
8 10 Семенчук Валентина Петрівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Крупецька сільська рада, секретар
9 11 Гаврилюк Олег Миколайович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ПП Модус, регіональний представник



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"