Результати виборів депутатів ради

 Хмельницька область Славутський район

Ганнопільська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 10 62,5
Комуністична партія України 3 18,8
Народна Партія 2 12,5
Політична партія "Сильна Україна" 1 6,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 1 Шелест Алла Михайлівна 01.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, Ганнопільський навчально-виховний комплекс, вчитель
2 11 Веремійчук Ганна Володимирівна 01.11.2010 Освіта середня, член Комуністичної партії України, Хоростоцьке КП, магазин с. Досін, продавець
3 13 Крутенчук Тетяна Дмитрівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Комуністичної партії України, ТОВ "СГП "Дніпро", тваринник
Народна Партія
1 15 Зінчук Анатолій Миколайович 01.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , ТОВ "СГП "Дніпро", агроном
2 16 Хоменко Андрій Андрійовмч 01.11.2010 Освіта середня, член Народної партії , ТОВ "СГП "Дніпро", завідуючий фермою
Політична партія "Сильна Україна"
1 3 Вербицька Галина Петрівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Політичної партії "Сильна Україна", ТОВ "СГП "Дніпро", завідуюча складом
Самовисування
1 2 Янкова Ірина Петрівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, НВО №2 "дитячий садок – початкова школа" м. Славута, вчитель
2 4 Трач Наталія Валеріївна 01.11.2010 Освіта незакінчена вища, позапартійна, Хоростцьке КП магазин "Маркет", завідуюча магазином
3 5 Джигало Любов Михайлівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, тимчасово не працює
4 6 Дячук Людмила Петрівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Відділ освіти Славутської райдержадміністрації, логопед
5 7 Крутенчук Ганна Антонівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, ДП "Ганнопільський спиртовий завод", охоронець
6 8 Петровська Надія Богданівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Ганнопільська сільська рада, секретар
7 9 Коробчук Ігор Михайлович 01.11.2010 Освіта незакінчена вища, позапартійний, Ганнопільський навчально-виховний комплекс, вчитель
8 10 Дячук Леонід Анатолійович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Ганнопільська сільська пожежна охорона, водій
9 12 Фелонюк Наталія Йосипівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Політичної партії "Народна Самооборона", Магазин "Експрес-продукт"м. Хмельницький, продавець
10 14 Смолій Леонід Іванович 10.01.2011 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ТОВ "СГП "Дніпро", водій



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"