Результати виборів депутатів ради

 Хмельницька область Красилівський район

Яворовецька сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 18
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 18

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 9 50
Партія регіонів 4 22,2
Комуністична партія України 2 11,1
Народна Партія 2 11,1
Партія "Демократичний Союз" 1 5,6

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 5 Бездальчук Лариса Василівна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, відділ зв’язку, листоноша
2 15 Цибун Іван Іванович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
Народна Партія
1 3 Киданчук Петро Степанович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватне підприємство
2 17 Хворостовський Микола Антонович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
Партія "Демократичний Союз"
1 1 Ткачук Тарас Іванович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, дитсадок, охоронець
Партія регіонів
1 2 Лаврик Явдокія Петрівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, будинок культури, зав.бібліотекою
2 9 Огороднік Валентина Сергіївна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Яворовецька загальноосвітня школа, вчитель
3 10 Ружицька Наталія Андріївна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Слобідсько-Красилівська загальноосвітня школа, вчитель
4 18 Корольчук Володимир Родіонович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, пенсіонер
Самовисування
1 4 Петровська Неля Станіславівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, тимчасово не працює
2 6 Булабчиков Олександр Васильович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ферм.госп-во "Гарник", голова гос-ва
3 7 Самсотюк Олександр Васильович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Красилівський Агрегатний завод, токар
4 8 Огороднік Вадим Вадимович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, машзавод, нач. відділу постачання
5 11 Дереновська Ніна Леонідівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, пенсіонер
6 12 Михайленко Валентина Олексіївна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, сільська рада, секретар
7 13 Петрова Лідія Сергіївна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, пенсіонер
8 14 Дударчук Людмила Антонівна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, пенсіонер
9 16 Куца Милослава Володимирівна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"