Результати виборів депутатів ради

 Хмельницька область Красилівський район

Малоклітнянська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 11 55
Соціалістична партія України 5 25
Народна Партія 4 20

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Народна Партія
1 7 Висоцький Віктор Васильович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, сільська рада, зав. Клубом с.Кошелівка
2 9 Дробчук Наталія Вікторівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, СК "Промінь", бухгалтер
3 14 Слободенюк Володимир Миколайович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, сільська рада, худ.керівник СБК
4 16 Приймак Валентина Парфенівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, СК "Промінь", зав.складом ПМП
Партія регіонів
1 1 Іванчук Микола Іванович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, СК "Промінь", завідуючий тваринницькою фермою
2 2 Ковальчук Володимир Володимирович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Кошелівська ЗО I-III ст., вчитель
3 3 Марчук Раїса Іванівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, СК "Промінь", головний агроном
4 5 Штогрин Володимир Пилипович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, СК "Промінь", бригадир бригади №1
5 6 Петельчук Олександр Вікторович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, СК "Промінь", бригадир бригади №2
6 11 Грищук Олександр Віталійович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, СК "Промінь", гол.ветлікар
7 12 Олексійчук Галина Вікторівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, СК "Промінь", зав.фермою
8 15 Балан Віктор Миколайович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, СК "Промінь", бригадир бригади №3
9 17 Дидюк Майя Петрівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, СК "Промінь", бухгалтер
10 18 Кирилюк Дмитро Володимирович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, СК "Промінь", заступник голови правління
11 19 Коржук Людмила Миколаївна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, СК "Промінь", бухгалтер
Соціалістична партія України
1 4 Шевчук Раїса Іванівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Кошелівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
2 8 Харевіч Інна Андріївна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, сільська рада, секретар
3 10 Оксенюк Андрій Андрійович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, СК "Промінь", бригадир
4 13 Ластовська Наталія Леонтіївна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, сільська рада, зав ФП
5 20 Петельчук Наталія Олександрівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, СК "Промінь", сільська рада



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"