Результати виборів депутатів ради

 Хмельницька область Красилівський район

Великозозулинецька сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 9 56,3
Самовисування 6 37,5
Єдиний Центр 1 6,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Єдиний Центр
1 3 Деревенько Іван Петрович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ТзОВ "Ланка-агро", охоронець
Партія регіонів
1 1 Циглюк Іван Петрович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Старокостянтинівський держлісгосп, майстер лісу
2 2 Коцюк Юрій Петрович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
3 5 Онойко Олександр Володимирович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Дільнична лабораторія, фельдшер
4 6 Когут Олеся Павлівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Великозозулинецька сільська рада, секретар
5 8 Концева Галина Олексіївна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
6 10 Приймак Людмила Павлівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
7 12 Сікорська Віра Федорівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Кошелівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., заступник директора
8 13 Козуб Олена Миколаївна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
9 15 Головатюк Наталія Степанівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, фельдшерський пункт с.Улянівка, завідуюча
Самовисування
1 4 Перебийносюк Світлана Дмитрівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, тимчасово не працює
2 7 Приймак Лілія Миколаївна 09.01.2011 Освіта середня спеціальна, позапартійна, ТЦ обслуговування одиноких пристарілих та інвалідів, соціальний працівник
3 9 Кищук Василь Степанович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
4 11 Синчук Петро Олександрович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ТзОВ "Агро-Ланка", водій
5 14 Заїка Василь Володимирович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Красилівське комунальне лісниче господарство, лісник
6 16 Головатюк Валерій Петрович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"