Результати виборів депутатів ради

 Хмельницька область Кам'янець-Подільський район

Устянська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 8 40
Партія регіонів 7 35
Народна Партія 3 15
Партія "Справедливість" 1 5
Політична партія "Фронт Змін" 1 5

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Народна Партія
1 10 Гуменюк Василь Петрович 04.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , Тепловоденергія, електрик
2 15 Свідерська Валентина Петрівна 04.11.2010 Освіта середня, член Народної партії , ТОВ "Стіомі Холдінг", робітник
3 16 Гуменюк Світлана Аркадіївна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Устянська сільська рада, діловод
Партія регіонів
1 1 Ткачук Ганна Василівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Управління праці та соціального захисту населення, начальник відділу
2 2 Андрейцев Валерій Григорович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
3 3 Романишин Володимир Володимирович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ТОВ "Андромеда", технік елктронщик
4 6 Андрейцева Надія Володимирівна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Районний територіальний центр, соціальний працівник
5 12 Маринович Ольга Василівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Устняська сільська рада, бухгалтер
6 19 Мозолюк Галина Федорівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, приватний підприємець
7 20 Сподар Петро Костянтинович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Кам’янець-Подільський національний університет ім. І. Огієнка, робітник
Партія "Справедливість"
1 7 Потапський Юрій Васильович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії "Справедливість" , Кам’янець-Подільський ДАТУ, асистент
Політична партія "Фронт Змін"
1 4 Гаджула Олексій Васильович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
Самовисування
1 5 Твердохліб Тарас Анатолійович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
2 8 Колосюк Роман Іванович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
3 9 Цибульська Лариса Петрівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Устянська сільська рада, секретар
4 11 Грабовський Юрій Валентинович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
5 13 Ткачук Валентин Григорович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ТОВ "Стіомі-Холдінг", менеджер
6 14 Гаджула Надія Олександрівна 04.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Тарасівська загальноосвітня школа, директор
7 17 Полотнянко Наталія Володимирівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Кам’янець-Подільська РДА, головний спеціаліст
8 18 Гуменюк Володимир Володимирович 10.01.2011 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", приватний підприємець



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"